Harmonia Kosmosu 2017

Jubileuszowa 15 Harmonia Kosmosu


   XV Zlot Wolnych Ludzi „Harmonia Kosmosu”
   23 – 25 czerwca (piątek- sobota – niedziela) 2017
   Masyw Ślęzy, Pole Namiotowe,
   Zalew Sulistrowice k/Sobótki

   Organizatorzy:
   Fundacja Dobre Wibracje
   oraz
   Projekt Republika Ślężańska
   Patronat medialny: NTV (niezaleznatelewizja.pl)

 

To piękny jubileusz. Zaczynaliśmy kilkanaście lat temu. Wtedy była nas garstka ludzi. Teraz spodziewamy się mnóstwa osób.

To największa cykliczna impreza w Polsce, gdzie spotykają się wolni, niezależni ludzie. Robimy to w niezwykłym miejscu, w niepowtarzalnej atmosferze pięknego i magicznego Masywu Ślęży, który jest naukowo udokumentowaną wielką anomalią magnetyczną. Znajdują się tam także podziemne złoża kryształu i innych wartościowych kamieni i pierwiastków. Ludzie sensytywni wyczuwają tam harmonijną siłę energetyczną wzmacniającą rozwój świadomości i duchowego potencjału.

Pole namiotowe nad Zalewem w Sulistrowice po raz kolejny będzie miejscem, gdzie na 2 scenach przez 3 dni realizować będziemy jak zawsze ciekawy program. Dzienne i nocne Polaków rozmowy to dodatkowa niepowtarzalna atrakcja.

Jak wyglądają warunki udziału w Zlocie?

Karnet na wszystkie 3 dni imprezy to 40 zł. Pojedyncze dni: piątek -15 zł,  sobota – 20 zł, niedziela – 15 zł. Dla tych, którzy chcą skorzystać z noclegu pod własnym namiotem na polu, gdzie odbywa się impreza to koszt noclegu za jedną osobę to 6 zł za dobę.

Uwaga!

Pawilon sanitarny znajduje się w osobnym miejscu na terenie Ośrodka Wypoczynku Świątecznego w Sulistrowicach. Tam koszt dostępu do niego wynosi 5 zł na dobę.


Możliwość płatności przelewem na konto Fundacji Dobre Wibracje

Alior Bank,  nr konta:
67 2490 0005 0000 4600 9873 7266
Dopisek: Harmonia Kosmosu
We wszystkich sprawach organizacyjnych związanych z uczestnictwem prosimy pisać na:
ntvwroclaw@gmail.com

Szczegóły Programu XV Zlotu wkrótce
Zapraszamy!!!
Janusz Zagórski
Dorota Pasalska
Dariusz Krysa